نوین ایلیا ارائه دهنده قطعات پردازش تصویر و سنسوپارت، تجهیزات صنعتی، دوربین پلاک خوان، تشخیص رنگ و ….و آماده همکاری و فروش می باشد. همچنین اگر شما در زمینه اجرای پروژه های خصوصی بینایی ماشین و پردازش تصویر نیاز به مشاوره و یا ساخت دستگاه داشتید با ما تماس بگیرید. نوین ایلیا همراه با تیم حرفه‌ای و دانش بنیان قادر به احرای تمامی پروژه های شما در زمینه بینایی ماشین و پردازش تصویر است.

اگر درباره بینایی ماشین مطالعه کرده باشید، می‌دانید که کاربرد‌های آن فقط به کارخانه‌ها و خط‌های تولید محدود نمی‌شود. امروزه در بسیاری از موارد با محصولات این حوزه درگیر هستیم. یکی از این حوزه‌ها که تأثیر زیادی در کنترل عبور و مرور خودرو‌‌ها داشته، دوربین پلاک خوان است. در این مقاله قصد داریم درباره انواع دوربین‌های صنعتی پلاک‌خوان یا اسپید کمرا و راهنمای خریدی جامع برای آن‌ها صحبت کنیم.

شاید شما هم مانند بسیاری از افراد کاربرد‌های دوربین پلاک خوان را محدود به مواردی مانند دوربین‌های طرح ترافیک و جاده‌ای بدانید. اما در واقعیت استفاده‌های وسیع‌تری برای این دوربین‌ها وجود دارد که در اینجا می‌خواهیم درباره آن‌ها صحبت کنیم. اگر بخواهیم خیلی کوتاه به مواردی اشاره کنیم که شما بتوانید برای خرید دوربین اسپید کمرا از آن استفاده کنید، می‌توان به سامانه‌های کنترل دسترسی، مسیرهای سرعت بالا مانند عوارضی آزادراه و جرائم رانندگی و ایستگاه بازرسی اشاره کرد.

دوربین پلاک خوان و معرفی آن
دوربین پلاک خوان و معرفی آن

در ادامه می‌خواهیم درباره دوربین‌های پلاک خوان بیشتر صحبت کنیم و شما را با موارد زیادی درباره آن‌ها آشنا سازیم. برای مشخص‌تر شدن موضوع، بحث را با این‌که دوربین پلاک خوان چیست آغاز خواهیم کرد و سپس مواردی مانند کاربرد دوربین پلاک خوان، راهنمای خرید و قیمت آن را بیان می‌کنیم. پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

دوربین پلاک خوان چیست؟


ANPR (تشخیص خودکار شماره پلاک) و LPR (تشخیص پلاک) از جمله فناوری‌های بینایی ماشین و هوش مصنوعی هستند که اکنون در بسیاری از حوزه‌های ترافیکی به کار می‌روند. همان‌طور که در قسمت‌های قبل اشاره کردیم، این کاربردها، شامل سامانه‌های کنترل دسترسی، مسیرهای سرعت بالا مانند عوارضی آزادراه و جرائم رانندگی و ایستگاه بازرسی هستند. دوربین‌های صنعتی به‌ خاطر به لحظه (real-time) بودنشان، بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند. در صورت ترکیب با سنسور مناسب، آن‌ها قادرند تا حساسیت لازم برای ثبت تصاویر با کیفیت را در زمان اکسپوژر کوتاه فراهم کنند.

دوربین‌های مداربسته پلاک خوان نیز با توجه‌ به ساختاری که دارند، مدل‌ها و امکانات مناسبی را به شما ارائه می‌کنند. شما باید با‌ توجه‌ به نیاز و کارایی مورد انتظار خود، یکی از انواع آن را انتخاب کرده و خانه یا محیط کسب‌ و کار خود را ایمن کنید. البته در قسمت انواع دوربین پلاک خوان درباره مواردی مانند این بیشتر صحبت خواهیم کرد.

دوربین پلاک خوان یعنی چی؟
دوربین پلاک خوان یعنی چی؟

وظیفه دوربین سرعت سنج (اسپید کمرا) چیست؟


دوربین سرعت سنج (اسپید کمرا) برای تشخیص فوری سرعت ساخته شده است. در این دوربین‌‌ها، آشکارسازهایی تعبیه شده است که در سطح جاده و با استفاده از فناوری راداری، سرعت وسایل نقلیه را تشخیص می‌دهند. به گفته سازمان بهداشت جهانی (WHO)، سرعت غیرمجاز وسایل نقلیه سالانه جان 400000 نفر را در جاده‌های سراسر جهان می‌گیرد.

مطالعاتی که توسط اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه‌ها (NHTSA) انجام شده است، نشان می‌دهد که دوربین سرعت سنج خودکار توانسته جان انسان‌های زیادی را نجات دهد. این نوع دوربین‌ها با عملکرد دقیق خود، هزینه‌های اجرایی را کاهش داده‌اند. دوربین‌های اسپید کمرا بدون هزینه اضافی و جلوگیری از خطراتی که پرسنل مستقر در کنار جاده‌ها با آن‌ها روبرو هستند، وظیفه خود را به بهترین نحو انجام می‌‌دهند.

دوربین سرعت سنج (اسپید کمرا) چگونه کار می کند؟


مکانیزم ویژه‌ای در دوربین سرعت سنج (اسپید کمرا) تعبیه شده است که به اندازه‌گیری دقیق سرعت کمک می‌کند. همچنین این ساختار با عملکرد دوربین‌ها ترکیب شده و شواهدی را از خودروی متخلف جمع‌آوری می‌نماید.

از دیگر کارایی دوربین‌های سرعت سنج می‌توان به تشخیص عبور اتومبیل‌ها از خط توقف اشاره کرد. وقتی ماشین‌ها در حالی که چراغ راهنمایی قرمز است وارد تقاطع می‌شوند؛ اسپید کمرا تخلف اتومبیل‌ها را ثبت و ضبط می‌نماید. اگر سرعت وسیله نقلیه نیز از حد مجاز بیشتر شود باز هم طعمه دوربین‌های سرعت سنج می‌شوند. آنچه دوربین‌های اسپید کمرا هنگام تخلف وسایل نقلیه ضبط می‌کنند، تصویر دیجیتالی خودرو است.

دقت عملکرد دوربین سرعت سنج (اسپید کمرا)
دقت عملکرد دوربین سرعت سنج (اسپید کمرا)

فاکتورهایی که در تصاویر دیجیتال ثبت می‌شود شامل:

 • جزئیات مکان دوربینی که عکس گرفته است.
 • تاریخ وقوع جرم
 • زمان وقوع جرم
 • جهت حرکت وسیله نقلیه متخلف
 • خطی که وسیله نقلیه در آن حرکت می‌کرد.
 • سرعت خودروی متخلف
 • محدودیت سرعت در جاده‌ای که دوربین در آن قرار دارد.

انواع دوربین‌ های پلاک خوان و سرعت سنج بر اساس مکانیزم طراحی شده


اگر متوجه شده‌اید که دوربین پلاک خوان چیست، در این قسمت می‌توانید با انواع این دوربین آشنا شوید. در ادامه هم تعدادی از دوربین‌های شرکت معروف باسلر را مشاهده می‌کنید تا با جزئیات بیشتر آنها آشنایی پیدا کنید. جداولی هم برای پر‌کاربرد‌ترین محصولات باسلر برای شما آورده شده تا برای خرید دوربین پلاک خوان راحت‌تر عمل کنید.

پلاک خوان

سیستم‌ها و دوربین پلاکخوان خودرو، امروزه یکی از مهم‌ترین روش‌های تشخیص هویت وسیله نقلیه است که در بسیاری از سیستم‌های کنترل تردد و ترافیک مورد استفاده است. در پروژه‌های ترافیکی کشور از این سیستم استفاده فراوانی شده است که از این میان می‌توان به کنترل محدوده ترافیک شهرداری تهران، ثبت تخلفات جاده‌ای توسط راهداری و غیره اشاره نمود.

دریافت عوارض

پرداخت الکترونیکی عوارض، روشی برای اخذ عوارض بزرگراه‌ها و جاده‌ها است به‌طور‌ی‌که خودرو در محل عوارضی توقف نکرده و مبلغ عوارضی به طور الکترونیکی از حساب وی کسر می‌شود. هدف این سیستم، حذف تأخیر در جمع‌آوری عوارض جاده با استفاده از سیستم‌های الکتریکی است. این نوع از دوربین پلاک خوان را احتمالاً دیده و با آن آشنا هستید.

سامانه نظارتی

سامانه نظارتی با استفاده از دوربین‌های تحت شبکه وظیفه نظارت بر وقایع خاص و حراست از شهر را بر عهده دارند. دوربین‌های نظارت تصویری اصلی‌ترین ابزار جمع‌ آوری و ثبت اطلاعات تصویری سطح شهر و انتقال آن به مرکز کنترل ترافیک خواهند بود.

دوربین پلاک خوان و انواع آن
دوربین پلاک خوان و انواع آن

بازرسی جاده و راه‌ آهن

سامانه‌های بازرسی راه‌آهن و جاده، کمک فراوانی به نگهداری و تعمیر می‌کنند. بدین‌ وسیله، بازرسی خطوط راه‌ آهن و جاده‌ها با سرعت بالایی انجام می‌پذیرد. این نوع دوربین پلاک خوان ضمن آمار‌برداری، ما را در تعمیر به‌ موقع کمک می‌کند.

دوربین پلاک خوان در بازرسی جاده و راه آهن
دوربین پلاک خوان در بازرسی جاده و راه آهن

سنجش سرعت

دوربین‌های سنجش سرعت به‌ منظور نظارت و کنترل سرعت، طراحی شده‌اند. این محصولات با ترکیب رادار، LIDAR یا ANPR استفاده می‌گردند.

دوربین پلاک خوان در سنجش سرعت
دوربین پلاک خوان در سنجش سرعت

دوربین‌ های سرعت راداری

دوربین سرعت راداری یا (Radio Detection And Ranging) مکانیزمی است که تغییر فرکانس امواج رادیویی برگشتی را اندازه‌گیری می‌نماید. این ویژگی دقیقاً سرعت وسایل نقلیه را اندازه‌گیری می‌کند. نسل جدید این دوربین‌ها از دقت بیشتری برخوردار هستند و با به کارگیری فناوری‌های پیشرفته زمان پرواز و رادارهای مثلثی این مشکلات را کاهش داده‌اند.

دوربین های سرعت LiDAR LiDAR مدرن (Light Detection And Ranging)

این نوع دوربین سرعت سنج (اسپید کمرا) از زمان بازگشت نور لیزر پالسی به جای امواج رادیویی استفاده می‌نماید. چون دقت این دوربین‌ها نسبت به نوع قبلی بیشتر است، از قابلیت اطمینان بالاتری در تشخیص سرعت خودرو برخوردار بوده و محبوب‌تر نیز می‌باشند.

دوربین‌های سرعت LiDAR LiDAR مدرن، در اواخر دهه 1980 از اسلحه‌های سرعتی دستی پلیس تکامل یافته‌اند. در این محصولات، سنسورهای برد و سرعت مبتنی بر لیزر با پرتو ثابت و اسکن، کار می‌کنند. تمام مکانیزم LiDARها، برای محاسبه سرعت وسایل نقلیه عبوری، به اندازه گیری پی در پی در زمان‌های دقیق اقدام می‌کنند.

دوربین سرعت سنج در سطح شهر
دوربین سرعت سنج در سطح شهر

قابلیت‌ های ویژه دوربین سرعت سنج (اسپید کمرا)


اولین مزیتی که دوربین سرعت سنج دارد، عدم شناسایی آن‌ها توسط وسیله نقلیه است. همچنین این دوربین‌ها قابلیت دارند که یک وسیله نقلیه با سرعت زیاد را در هر شرایطی تشخیص دهند. حتی اگر اتومبیل متخلف در یک ردیف از وسایل نقلیه باشد، باز هم توسط دوربین‌ها شناسایی شده و تصویر آن ضبط و ثبت می‌گردد. زاویه‌ای که دوربین‌ها در آن تنظیم می‌شوند، در چگونگی رصد اتومبیل‌ها و شناسایی تخلف بسیار تاثیرگذار است.

اگر به این فکر می‌کنید که بتوان بعد از ثبت تخلف، تصاویر را تغییر داد، کاملا در اشتباه هستید. زیرا تصاویر اصلی ضبط می‌شوند و به صورت دیجیتالی ذخیره می‌گردند. به این ترتیب نمی‌توان آن‌ها را بازنویسی کرد یا تغییر داد. دوربین سرعت سنج (اسپید کمرا) یک نشانگر امنیتی دارد که از هر گونه تلاش برای دستکاری تصاویر جلوگیری می‌نماید.

دوربین سرعت سنج در سطح شهر
نمونه ای تصاویر ثبت شده توسط دوربین سرعت سنج

آنچه باعث می‌شود امکان تغییر یا حذف تصاویر به صفر برسد، رمزگذاری تمام تصاویر و اطلاعات مرتبط (مانند زمان، تاریخ و مکان) است. به این ترتیب تصویر اصلی اساس شواهد ارائه شده در دادگاه را تشکیل می‌دهد و طبق قانون، عکس‌های دوربین سرعت سنج (اسپید کمرا) به‌ عنوان مدرک در دادگاه قابل استناد می‌باشند.

کاربردهای دوربین‌ های پلاک خوان


اگر بخواهیم درباره کاربرد‌های دوربین پلاک خوان صحبت کنیم بهتر است انواع دوربین پلاک خوان را شناخته باشیم. در قسمت قبل درباره انواع این محصولات صحبت کردیم و شما تا حد زیادی با آن‌ها آشنا شده‌اید. هر نوع از دوربین پلاکخوان متناسب با نام و کارایی آن برای کاربرد خاصی استفاده می‌شود. مثلاً همان‌طور که گفته شد از دوربین‌های سنجش سرعت برای کنترل سرعت در جاده‌ها استفاده می‌شود یا دوربین‌های مناسب برای عوارضی برای الکترونیکی کردن پرداخت عوارض به کار می‌روند. دوربین مداربسته پلاک خوان هم می‌تواند کاربردی برای موارد خاص داشته باشد.

در ادامه درباره انواع و قیمت دوربین پلاک خوان یا راهنمای خرید آن‌ها صحبت خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید تا با این دوربین‌ها بیشتر آشنا شویم.

دوربین پلاک خوان و کاربرد آن
دوربین پلاک خوان و کاربرد آن

معرفی دوربین‌ های پلاک خوان باسلر


دوربین پلاک خوان باسلر از دوربین‌های معروف و محبوبی در دنیا هستند که شرکت نوین ایلیا صنعت به‌ عنوان نماینده رسمی آن در ایران می‌تواند این دوربین‌ها را در اختیار شما قرار دهد. در ادامه می‌خواهیم تعدادی از محصولات این شرکت را به شما معرفی کنیم. اما قبل از مثال‌ها باید به تعدادی از ویژگی‌های دوربین‌های باسلر ارائه شده توسط شرکت نوین ایلیا صنعت اشاره کنیم. این خصوصیات عبارت‌اند از:

 • کوچک، انعطاف‌پذیر باقیمت مناسب
 • سرعت بالا و مصرف انرژی کم
 • قابلیت Real-time
 • کیفیت و عملکرد عالی با رزولوشن بالا
 • استفاده از سنسور‌هایی با عملکرد فوق‌العاده و حسگر‌های حساسیت
 • وضوح کامل HD و تنظیمات مختلف تصویر
 • تصاویر روشن در شرایط ضعیف نوری
 • قابلیت تک‌ رنگ و رنگی متناسب با کارایی موردنیاز
 • دارای AOI‌های متعدد
 • مجهز به پورت USB3 یا پورت GIGE
 • استفاده از LED‌های NIR برای محافظت از چشم
 • نرم‌افزار قوی برای کنترل پارامترهای اصلی دوربین و ارائه SDK‌های متناسب با نرم‌افزارهای مختلف
 • گارانتی معتبر
 • همخوانی کامل با سیستم‌های Embedded

مشخصات تعدادی از انواع دوربین پلاک خوان باسلر در زیر آمده است. شما می‌توانید از طریق راهنمای مجموعه نوین ایلیا صنعت یا سایت آن از دیگر محصولات هم اطلاعات بیشتری را به دست آورید.

"<yoastmark

دوربین Basler ace 2

این دوربین پلاک خوان باسلر مناسب برای کاربرد‌های مختلف بینایی است. از مهم‌ترین خصوصیات دوربین Basler ace 2 عبارت است از:

 • نسل بعد خانواده ace: سنسورهای CMOS به‌روز، طراحی سخت‌افزار بهینه و کیفیت تصویر ارتقا یافته دو خط تولید، مناسب برای نیازهای متفاوت؛ ace 2 Basic و ace 2 Pro

 • ace 2 Basic: اطمینان‌پذیری بالا و تأیید شده باسلر به همراه مجموعه ویژگی‌های اضافی بینایی کامپیوتر برای کاربرد‌های استاندارد بینایی ماشین

 • ace 2 Pro: شامل ویژگی‌های یکتا مانند Pixel Beyond، Compression Beyond و PGI برای کارایی بیشینه

دوربین Basler boost

دوربین Basler boost CXP-12 برای نرخ فریم و وضوح تصویر بیشتر به کار می رود. از ویژگی‌های بارز آن در زیر:

 • پهنای باند بالا: این سری با پهنای باند بیشینه ۱۲.۵ گیگابیت بر ثانیه، در حال حاضر دارای سریع‌ترین رابط در بازار هستند.
 • کابل طویل: بیشینه طول ۴۰ متر به همراه پهنای باند ۱۲.۵ گیگابیت بر ثانیه، انتقال داده و تغذیه تنها با یک کابل کواکسیال کیفیت تصویر عالی با سنسورهای Pregius سونی IMX255(9MP) و IMX253(12MP)

 • اتصال استاندارد Micro-BNC (HD-BNC)
 • کاهش هزینه و پیچیدگی سیستم

دوربین Basler dart

دوربین Basler dart کوچک، منعطف و 100 درصد سازگار با USB3 Vision است. از مهمترین ویژگی آن در زیر:

 • نیاز به فضایی کم برای یکپارچه کامل
 • دارای سه مدل، مانت از نوع S و CS و برد ساده
 • تحمیل بار کم پردازشی به CPU به لطف USB3 Vision
 • نسبت عالی قیمت به عملکرد

دوربین Basler ace

دوربین Basler ace یکی از انواع دوربین‌های جمع‌ و جور و منعطفی صنعتی مناسب برای انواع سیستم‌های کنترل ترافیک است. ویژگی‌های اصلی این دوربین عبارتند از:

 • سنسورهای حساس و دارای وضوح تصویر متنوع
 • انواع سیاه‌ و سفید، رنگی و یا NIR با شاتر سراسری
 • AOI (محدوده کاربرد) چندگانه
 • تنظیمات مختلف تصویر از طریق Sequencer Acquisition

در PDF زیر جدولی از پر‌کاربرد‌ترین انواع دوربین پلاک خوان باسلر که در زمینه کنترل ترافیک کاربرد دارند، آورده شده است و شما می‌توانید از آن‌ها برای انتخاب یا خرید دوربین پلاک خوان استفاده کنید.

دانلود فایل پرکابردترین دوربین های پلاکخوان باسلر

پر‌کاربرد‌ترین لنز‌های در زمینه کنترل ترافیک را هم می‌توان موارد زیر دانست:

دانلود فایل پرکاربردترین لنزهای کنترل ترافیک باسلر

پر‌فروش‌ترین دوربین‌ها و لنز‌های باسلر در زمینه کنترل ترافیک به دلیل کیفیت و کارایی بالا با دقت مناسب به شرح زیر است:

دانلود فایل پرفروش ترین دوربین‌ها و لنزهای باسلر

نرم‌افزار پلاک خوان باسلر


یکی از ویژگی‌های خوب دوربین پلاک خوان باسلر نرم‌افزار قوی و کاربردی آن است. این نرم‌افزار شما را از استفاده از نرم‌افزار‌های متفرقه بی‌نیاز می‌کند. شما می‌توانید با خیالی آسوده نرم‌افزار باسلر را در کنار دوربین داشته باشید و بهترین عملکرد را از آن انتظار داشته باشید.

"<yoastmark

همان‌طور که گفته شد، نرم‌ افزار دوربین پلاک خوان باسلر محصولی قوی است که به شما در کنترل پارامتر‌های اصلی دوربین کمک زیادی خواهد کرد. این نرم‌افزار SDK‌های متناسب با نرم‌افزار‌های مختلف را هم ارائه می‌دهد.

اگر دوست دارید درباره این محصول و خصوصیات دوربین پلاکخوان باسلر بیشتر بدانید و خرید دوربین پلاک خوان خود را با دقت بیشتری انجام دهید، حتماً با یکی از راه‌های ارتباطی مجموعه نوین ایلیا صنعت تماس بگیرید و از مشورت با متخصصان این حوزه بهره‌مند شوید.

راهنمای خرید بهترین دوربین پلاک خوان و سرعت سنج از نوین ایلیا صنعت


ویژگی‌ها و قیمت دوربین پلاک خوان از‌ جمله مواردی است که به شما در خرید آن کمک می‌کند. حال که با انواع و کاربرد‌های دوربین‌های پلاک خوان آشنایی دارید، بهتر است محصولات مورد‌ نظر خود را انتخاب کرده و ویژگی‌های آن‌ها را بررسی کنید. هر‌ یک از دوربین‌ها که با شرایط و نیاز شما سازگاری بیشتری داشته باشد، انتخاب مناسبی از انواع دوربین پلاک خوان برای شما خواهد بود. اگر به یک دوربین مدار بسته پلاک خوان هم نیاز داشته باشید، می‌توانید برای خرید آن اقدام کنید.

یکی از خصوصیاتی که در دوربین پلاک خوان اهمیت دارد، کیفیت و رزولوشن تصویر آن است. رزولوشن بالا کمک می‌کند که شما بتوانید تصاویر بهتری را برای ثبت و ذخیره در اختیار داشته باشید. از دیگر ویژگی‌های یک دوربین پلاک خوان که باید به آن توجه کنید، تعداد عکس‌ برداری در ثانیه است. این عدد را باید با واحد فریم بر ثانیه در کاتالوگ دوربین پلاک خوان مورد‌ نظر مشاهده کنید. هر‌ چقدر fps دوربین پلاک‌خوان بیشتر باشد، در زمان کم‌تری تعداد عکس بهتری را ثبت خواهد کرد.

دوربین پلاک خوان و خرید آن
دوربین پلاک خوان و خرید آن

اگر برای خرید دوربین پلاک خوان می‌ خواهید اقدام کنید حتماً درباره استفاده از فیلتر‌های رنگی سخت‌‌افزاری و پردازشگر مستقل دوربین هم تحقیق کنید. در دوربین پلاک‌خوان ممکن است از فیلترهای رنگی سخت‌افزاری هم استفاده شده باشد که با‌ توجه‌ به مدل یا قیمت دوربین پلاک خوان می‌توانند متفاوت باشند.

قیمت دوربین پلاک خوان


نکته مهمی هم که ممکن است در قیمت دوربین پلاک خوان یا نوع آن مهم باشد، تطبیق آن با معیار‌های محلی است. مثلاً ممکن است اندازه پلاک یا حروفی که در ایران استفاده می‌شود با کشور‌های دیگر متفاوت باشد. این مسئله باید در هنگام تهیه یا خرید دوربین پلاک خوان مد‌نظر قرار گیرد. در اروپا برای پلاک‌ها در یک خط جاده، وضوح 1000 × 800 پیکسل توصیه می‌شود. این ارقام برای ایالات متحده آمریکا، خاورمیانه و چین، به‌وضوح 2000 × 1600 پیکسل در هر خط افزایش می‌یابد. علاوه بر این، بسته به خصوصیات پلاک، در اروپا دوربین سیاه‌ و سفید با نور IR و در خاورمیانه و چین، دوربین رنگی با نور سفید، مفید خواهد بود.

نوین ایلیا صنعت به عرضه بهترین دوربین‌های صنعتی از جمله دوربین سرعت سنج (اسپید کمرا) می‌پردازد. این شرکت یکی از بهترین مراکز جهت خریداری محصولات صنعتی می‌باشد. نوین ایلیا صنعت با شعار راهکارهای نوآورانه در صنعت اتوماسیون، به یکی از برندهای پیشرو در زمینه تامین تجهیزات و ساخت ماشین‌آلات بینایی و ماشین پردازش تصویر تبدیل شده است.

سوالات متداول


دوربین پلاک خوان و یا سرعت سنج چه کاربردی دارد؟

این دوربین از انواع دوربین‌های صنعتی است که برای تشخیص فوری سرعت می‌باشد و برای کنترل ترافیک و عبور و مرور خودروها در شهرها و جاده‌ها کاربرد دارد.

دوربین اسپید کمرا چه مواردی را می‌تواند بررسی کند؟

جزئیات مکان دوربینی که عکس گرفته شده، تاریخ و زمان وقوع جرم، جهت حرکت و سرعت خودروی وسیله نقلیه متخلف را بررسی می‌کند.

چه نوع دوربین‌های پلاک‌خوانی در شهرها و جاده‌ها استفاده می‌شوند؟

دریافت عوارض، سامانه نظارتی، بازرسی جاده و راه‌آهن، دوربین سرعت راداری، دوربین‌های سرعت LiDAR LiDAR مدرن

دوربین‌‌های پلاک خوان باسلر که توسط شرکت نوین ایلیا صنعت ارائه می‌شوند، چه ویژگی‌هایی دارند؟

کوچک، انعطاف‌پذیر و دارای سنسورهای قوی هستند. سرعت بالا، مصرف انرژی کم، کیفیت و عملکرد عالی با رزولوشن بالا در شرایط ضعیف نوری و گارانتی معتبر با قیمت مناسب از دیگر ویژگی‌های برتر این برند می‌باشد.

در این مطلب درباره دوربین پلاک خوان، سرعت سنج و انواع کاربرد‌های آن توضیحاتی عنوان شد. شما می‌توانید مطالب ما در شبکه‌های اجتماعی همچون اینستاگرام، آپارات و لینکدین مطالعه کنید. همچنین می‌توانید در قسمت نظرات، دانسته‌ها یا سؤالات خود را درباره دوربین پلاک خوان و سرعت سنج باسلر یا موارد مشابه ذکر‍‌ شده در مقاله بیان کنید. در اولین فرصت پاسخ داده می‌شود.