درباره ما

شرکت نوین‌ ایلیا‌ صنعت فعالیت خود را از سال 1392 در زمینه اتوماسیون صنعتی آغاز کرده است و به صورت تخصصی در زمینه تامین تجهیزات بینایی ماشین و پردازش تصویر شامل دوربین، لنز و تجهیزات جانبی (نمایندگی شرکت باسلر و شرکت سنسوپارت آلمان) و اجرای پروژه با فناوری بینایی ماشین که در ذیل اشاره می‌شود فعالیت می‌کند:

  •  ساخت دستگاه‌های کنترل کیفی و ابعاد برداری
  •  ساخت دستگاه‌های سورتینگ
  •  اجرای پروژه‌های بازرسی خط تولید
  •  اجرای پروژه‌های ربات / ویژن

برخی از پروژه‌ها

دستگاه کنترل کیفی اورینگ و واشر

دستگاه کنترل کیفی و ابعادی اورینگ، واشر، کاسه نمد و سایر قطعات لاستیکی، پلاستیکی و فلزی پر تیراژ. لطفا برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

دستگاه کنترل کیفی ویال و آمپول

دستگاه کنترل کیفی و ابعادی ویال پزشکی، آمپول و شیشه‌های داروی قبل از پر شدن.لطفا جهت اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

دستگاه سلکت چوب بستنی و چوب نبات

دستگاه کنترل کیفی و ابعادی چوب بستنی، چوب نبات و آبنبات لطفا برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

شرکای تجاری

شرکت باسلر آلمان

باسلر آلمان یکی از بزرگترین و خوش‌نام ترین تولید‌کنندگان دوربین‌های صنعتی و تجهیزات جانبی بینایی ماشین در دنیا می‌باشد که با تولید طیف وسیعی از دوربین‌های صنعتی نیاز حوزه‌های مختلف مانند اتوماسیون صنعتی، پزشکی، دانشگاهی، صنایع مختلف و بخش کنترل ترافیک (دوربین‌های پلاک خوان و سرعت سنج) را پوشش می‌دهد.

شرکت سنسوپارت آلمان

دوربین‌های سنسوپارت آلمان بدون نیاز به داشتن نرم افزار و رایانه مجزا با استفاده از روش Plug & Play به آسانی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این دوربین‌ها به همراه لنز و لایتینگ ارائه می‌شوند که برای بسیاری از کاربردها ایده‌آل است.این برند همچنین شامل سنسورهای نوری،القایی،رنگی و غیره می‌باشد.