نمایشگاه بین‌المللی قطعات،لوازم و مجموعه های خودرو

حضور شرکت نوین ایلیا صنعت در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو، لوازم و مجموعه‌های خودرو تهران

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو، لوازم و مجموعه‌های خودرو تهران با حضور بیش از ۵۰۰ شرکت داخلی و خارجی توسط شرکت بازرگانی بین‌المللی ایدرو برگزار خواهد شد که بیانگر افزایش ۲.۵ برابری فضای نمایشگاهی و تعداد مشارکت‌کنندگان در مقایسه با سال گذشته است.

در این نمایشگاه بیش از ۵۰۰ شرکت داخلی و خارجی در ۲۵ هزار متر فضای نمایشگاهی، شامل ۲۳هزار متر سالن و بیش از ۲۰۰۰ متر فضای باز مشارکت خواهند داشت. شرکت‌هایی از کشورهای ترکیه، ایتالیا، آلمان، هند و چین نیز در این نمایشگاه شرکت کرده‌اند. این استقبال از نمایشگاه قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو، گویای افزایش ۲.۵ برابری فضای نمایشگاهی و تعداد مشارکت‌کنندگان نسبت به سال گذشته است.

شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه در زمینه تولید قطعات و مجموعه‌های خودرو، ماشین‌آلات و تجهیزات قطعه‌سازی، تحقیقات و طراحی مهندسی، مواد اولیه و تجهیزات جانبی خودرو، بازرگانی و خدمات پس از فروش، لوازم تزئیناتی خودرو، تعمیر و نگهداری خودرو، محصولات پاک‌کننده خودرو، نشریه‌های تخصصی صنعت خودرو و… و. فعالیت دارند.

بدین‌وسیله از حضرت‌عالی دعوت می‌شود از غرفه شرکت نوین ایلیا صنعت در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو، لوازم و مجموعه‌های خودرو تهران در تاریخ 16 تا 19 آبان ماه 1400 از ساعت 9 الی 17 واقع در نمایشگاه بین‌المللی تهران سالن  38B غرفه شماره 5 دیدن فرمایید.

📍 مکان نمایشگاه بین المللی تهران غرفه 38B
🗓 زمان 16 تا 19 آبان ماه 1400
🕘 ساعت بازدید هر روزه از ساعت 9 الی 17

در صورت نیاز به مشاوره و خرید محصولات باسلر و سنسوپارت و دریافت پروژه های شرکت نوین ایلیا صنعت، با ما تماس بگیرید. میتوانید در شبکه های اجتماعی شامل اینستاگرام، لینکدین، آپارات را فالو کرده و با ما همراه باشید.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *