دوربین های بارکد‌خوان و تشخیص متن سنسوپارت

 

این دوربین ها از سری دوربین های هوشمند از گروه دوربین های صنعتی می باشد که شرکت سنسوپارت طراحی کرده است که شامل لنز، دوربین، لایت و پردازنده به همراه نرم افزار کاربردی این شرکت می‌باشد. قابلیت خوانش انواع بارکد ها و متن ها از جمله وظایف این مدل می باشد و در صنایعی همچون صنایع دارویی، بهداشتی، صنایع خودرو سازی، چاپ و بسته بندی و همچنین قابلیت استفاده در کنار جت پرینتر ها را دارا می‌باشد.

این دوربین‌ها می‌تواند بارکد‌ها را در روی سطوح شیشه ای، فلزی و کاغذی، را شناسایی نماید همچنین می تواند متن ها را در روی سطوح شفاف و مات تشخیص دهد.سرعت و دقت بالا در این دوربین ها یکی از امتیازات بارز می باشد از قابلیت های دیگر این محصول، کاربر پسند بودن و عدم نیاز به کامپیوتر می باشد که هزینه‌های تولید را پایین آورده و دقت و کیفیت تولیدات را ارتقا می‌بخشد.

این دوربین می‌تواند بارکد‌ها را در سرعت بالا تشخیص و امر پردازش تصویر را انجام دهد. قابلیت راه اندازی سریع دارد و در کمترین زمان ممکن می‌توان از این محصول استفاده و مورد بهره برداری قرار داد. شاخصه این دوربین‌ها دارابودن الگرویتم‌های تعریف شده در خود دوربین هست که نیاز کاربر را بر اساس نوع انتخابی که دارد براورده می سازد همچنین نرم افزار رایگانی که به همراه دوربین در اختیار مصرف کننده قرار داده می‌شود و شامل آموزش رایگان کار با نرم افزار می شود که از سوی شرکت نوین ایلیا صنعت تنها نماینده رسمی برند سنسوپارت در ایران ارائه می‌گردد. این دوربین در رزولوشن 0.5 مگاپیکسل و در حالت سیاه و سفید قابل عرضه از سوی شرکت نوین ایلیا صنعت می‌باشد.

 

مشخصات فنی این دوربین را می توان در زیر مشاهده کرد:

 

 

آشنایی بیشتر با سری آبجکت
وب سایت رسمی سنسوپارت