اگر بخواهیم خیلی ساده درباره‌ی انواع سنسور صنعتی صحبت کنیم باید آن را یکی از المان‌هایی بدانید که وظیفه‌ی حس کردن کمیت‌هایی خاص را دارد و آن‌ها را به کمیت‌هایی تبدیل می‌کند که دستگاه‌ها امکان مشاهده و مطالعه آن‌‎ها را فراهم کنند. درباره‌ی این کمیت‌ها در قسمت‌های بعدی صحبت خواهیم کرد و به تعریف و توضیح انواع سنسورهای صنعتی می‌پردازیم. اگر می‌خواهید درباره‌ی سنسورهای صنعتی اطلاعات کاملی داشته باشید و یا درباره قیمت دوربین‌های سنسوپارت و سنسور صنعتی بدانید، با ما تا پایان این مطلب همراه باشید.

سنسور صنعتی
سنسور صنعتی

سنسور صنعتی چیست؟


سنسور‌های صنعتی، اتوماسیون سنسور‌ها یا حس‌کننده‌هایی هستند که مقادیر کمیت‌هایی را دریافت می‌کنند و به‌ صورت سیگنال خروجی ارسال می‌کنند. همان‌طور که در قسمت قبل اشاره شد، سنسور صنعتی در‌ واقع المانی حس‌کننده است که کمیت‌هایی فیزیکی یا رطوبت و حرارت را به کمیت‌های خروجی آنالوگ یا دیجیتال تبدیل می‌کند. در قسمت انواع سنسور صنعتی درباره‌ی تعداد بیشتری از این کمیت‌های ورودی و خروجی مطالعه خواهید کرد.

معمولاً از سنسورهای صنعتی در سیستم‌های کنترلی، PLC و غیره استفاده می‌شود. سنسور‌ها به جزئی حیاتی در اتوماسیون صنعتی تبدیل شده‌اند و تولید محصولات را با‌هوش‌تر و اتوماتیک کرده‌اند. اگر دوست دارید برای مجموعه‌ی خود از سنسور‌های با‌کیفیت و روز دنیا استفاده کنید، سنسور‌های سنسو‌پارت می‌توانند رضایت شما را جلب کنند. برای دریافت مشاوره در این زمینه نیز، مجموعه نوین ایلیا صنعت به‌ عنوان تنها نماینده رسمی فروش محصولات باسلر و سنسو‌پارت در ایران یکی از بهترین گزینه‌ها برای انتخاب سنسور صنعتی می‌باشد.

سنسور صنعتی
سنسور صنعتی

کاربرد سنسور صنعتی


اگر بخواهید بدانید که کاربرد سنسورهای صنعتی چیست، باید بگوییم که بهتر است به صنعتی که در آن مشغول به فعالیت هستید، مراجعه کنید. این موضوع باعث می‌شود تا کاربرد‌های مرتبط را بهتر بشناسید. سنسور صنعتی می‌تواند کاربرد‌های گسترده‌ای داشته باشد و همچنان که در ادامه مشاهده خواهید کرد، انواع مختلفی از آن‌ها در بازار وجود دارد. سنسور‌های صنعتی ممکن است به‌‎صورت جداگانه و تنها عملکرد داشته باشند یا ممکن است با مجموعه‌ای از دستگاه‌های دیگر همراه شوند تا بتوانند اطلاعات حس‌شده را به واحد کنترل برسانند.

سنسور صنعتی
سنسور صنعتی

اگر بخواهیم ساده بیان کنیم که کاربرد سنسورهای صنعتی چیست، باید بگوییم این سنسور‌ها می‌توانند وسیله‌هایی باشند که با سیگنال‌های آنالوگ یا دیجیتال خود برای اتوماتیک کردن هر ماشین یا فرایندی ضروری هستند. به‌عنوان‌ مثال می‌توان از کاربرد‌های سنسور صنعتی در پزشکی، صنعت، سیستم‌های هوایی و فضایی و … اشاره کرد.

کاربرد سنسورهای صنعتی
کاربرد سنسورهای صنعتی

سنسورهای صنعتی با کاربرد در صنایع مختلف همچون موارد زیر می‌توانند به دستیابی به الزامات و وظایف اتوماسیون کمک کنند.

صنعت خودروسازی

در صنعت خودروسازی همیشه تقاضای بسیار بالایی در مورد کیفیت و قابلیت اطمینان فرآیند و همچنین در حین فرآیندهای اتوماتیک که روز به روز چالش برانگیزتر می‌شوند، وجود دارد. سنسورهای SensoPart تمام انتظارات تولید‌کنندگان و تامین‌کنندگان را برآورده می‌کنند.

مونتاژ و جابجایی

تمامی فرآیند مونتاژ و جابه‌جایی بدون نیروی انسانی و به صورت خودکار انجام می‌شود. درست مثل اینکه همه چیز با جادو حرکت می‌کند. سیستم‌های نقاله غرش می‌کنند، بازوهای ربات می‌چرخند، قطعات کار جدا می‌شوند، برداشته می‌شوند و پایین می‌آیند، و سپس روی تسمه‌های نقاله حمل می‌شوند و در نهایت مونتاژ می شوند. سنسورهای SensoPart تضمین می‌کنند که تمام این روش‌ها به‌طور یکپارچه و بدون دخالت انسان انجام می‌شوند.

رباتیک

امروزه در بسیاری از بخش‌های صنعت، اتوماسیون بدون روبات‌ها غیرقابل تصور است؛ به‌ویژه سیستم‌های رباتیک که می‌توانند در کنار نیروی انسانی به کار بیایند. روبات‌ها در سال‌های اخیر به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفته‌اند. سنسورهای بینایی SensoPart به عنوان «چشم» ربات‌ها عمل می‌کنند. این سنسورها از سنسور کوچک مینیاتوری FT 10-RLA (کوچک‌ترین سنسور فاصله نوری در جهان) گرفته تا مدل همه‌کاره FT 55-RLAM را شامل می‌شوند. این ویژگی تضمین می‌کند که ربات همیشه می‌تواند با وجود تغییرات در شکل و موقعیت، قطعات را با دقت درک کند.

الکترونیک

جابجایی و مونتاژ قطعات الکترونیکی حساس به حداکثر دقت نیاز دارد. استفاده از سنسورهای بینایی ماشین SensoPart تضمین‌ می‌کند روندها درست و نتایج بدون خطا باشد.

غذا و نوشیدنی

آیا درب بطری آبمیوه مناسب است؟ آیا کلوچه‌ها رنگ قهوه‌ای لازم را دارند و آیا تاریخ مصرف به بسته‌بندی اضافه شده است؟ سنسورهای SensoPart پاسخ‌های قابل اعتمادی را برای این سؤالات و بسیاری از سؤالات دیگر ارائه می‌دهند.

تکنولوژی پلاستیک

مانند بسیاری از بخش‌های دیگر، صنعت پردازش پلاستیک تحت فشار هزینه‌های فزاینده‌ای قرار دارد، در حالی که روند تغییرات مکرر باعث پیچیده‌تر شدن چرخه‌های فرآیند اتوماسیون می‌شود. سنسورهای SensoPart اتوماسیون فرآیندهای گسترده‌ی تولید و تضمین کیفیت را ممکن می‌سازند و به ارتقا شرکت در بازار رقابتی کمک می‌کنند.

اتوماسیون آزمایشگاهی

سنسورهای SensoPart چه در جابجایی مایعات از هر نوع و چه در تهیه و آنالیز لوله‌های آزمایش، به آزمایشگاه‌ها کمک می‌کنند تا از خطا جلوگیری نمایند و به فرآیندهای کارآمد کمک کنند. اندازه‌گیری دقیق سطوح پر شده در صفحات میکروتیتر در بسیاری از کاربردها ضروری است؛ به عنوان مثال هنگام آنالیز نمونه‌های خون یا توزیع مواد شیمیایی.

صنایع داروسازی، آرایشی و بهداشتی

تولید مواد دارویی یک موضوع حساس است، زیرا ممکن است سلامت مردم به خطر بیافتد. سنسورهای SensoPart محتویات و بسته‌بندی را با وجدان بررسی می‌کنند. در مورد لوازم آرایشی، اگر یک بطری حاوی شامپوی مناسب نباشد، ممکن است کمتر تاثیرگذار باشد، اما می‌توان با بررسی درب بطری و یا رنگ محصول با کمک سنسورهای رنگ FT 25-C یا FT 55-CM از این امر جلوگیری کرد. برای استفاده در محیط‌های بهداشتی، بسیاری از سنسورها همچنین دارای محفظه‌های فولادی ضدزنگ محکم و مهر و موم شده (IP 69 K) هستند که به‌ویژه برای مقاومت در برابر جت‌های آب یا مواد شیمیایی طراحی شده‌اند.

صنعت خورشیدی

تولید و تضمین کیفیت سلول‌های خورشیدی به دلایل کارآمدی هزینه تا حد زیادی خودکار هستند و سنسورهای بینایی ماشین SensoPart نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌کنند. وجود ویفر یا جعبه ویفر باید در مراحل متعددی در تولید پنل‌های خورشیدی ثبت شود. سنسورهای مجاورتی فوتوالکتریک لیزری از سری فرعی مینیاتوری F10 کاملاً برای این نوع کاربردها مناسب هستند و می‌توانند به راحتی در تاسیسات و حتی در فضاهای کوچک، ادغام شوند.

تکنولوژی بسته‌بندی

مراحل تولید متعددی قبل از بسته‌بندی کالا برای حمل و نقل ضروری است که شامل وظایف شناسایی مختلف در طول خط بسته‌بندی می‌شود. سنسورهای SensoPart عملکرد کلی را تضمین می‌کنند.

شناخت شما درباره سنسور صنعتی و انواع آن کمک می‌کند تا بتوانید فعالیت تولید محصولات یا سیستم خود را آسان‌تر اتوماتیک کنید. اگر به دنبال اطلاعات محصولات سنسوری، سنسوپارت و قیمت‌های آن هستید؛ پیشنهاد می‌کنیم به صفحات محصولات سنسوپارت سر بزنید.

شرکت نوین ایلیا صنعت، به‌ عنوان نماینده رسمی محصولات سنسو‌پارت (SensoPart) و باسلر در ایران، بهترین گزینه برای مشاوره و راهنمایی درباره انواع سنسورها، سیستم‌های بینایی ماشین و پردازش تصویر مانند دوربین تشخیص رنگ، لنز و کابل است.

علاوه‌ بر این کارشناسان ما، به منظور ارائه بهترین راه‌حل‌ها برای ساخت و اجرای پروژه‌های اتوماسیون صنعتی و بینایی ماشین و همچنین راهنمایی برای انتخاب بهترین و باکیفیت‌ترین برندهای روز دنیا، در خدمت شما هستند.

همچنین در خصوص دیگر خدمات شرکت، شایان ذکر است که این مجموعه قبل از فروش به معرفی، آموزش و ارائه یک ورژن دمو از تجهیزات و نرم‌افزارهای مربوطه پرداخته و گارانتی، به‌روزسانی نرم‌افزارها و کالیبراسیون از جمله خدمات پس از فروش شرکت در حوزه‌های مختلف اجرایی می‌باشد. برای اطلاعات بیشتر از خدمات ما نیز می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

انواع سنسورهای صنعتی


یکی از مهم‌ترین مواردی که باید درباره سنسورهای صنعتی به آن توجه داشته باشید، انواع آن‌ها است. به‌طور کلی سنسور‌های صنعتی به دو دسته سنسور‌های تماسی و غیرتماسی تقسیم می‌شوند. درباره سنسور صنعتی تماسی به‌عنوان اولین مورد در زیر صحبت شده است. سنسور‌های غیرتماسی هم همان‌طور که مشخص است، کار خود را با نزدیک شدن قطعه و حس آن انجام می‌دهند. این نوع از سنسور‌ها دقت بالایی دارند و اطلاعات را هم با سرعت بسیار خوبی انتقال می‌دهند. درباره‌ی این دسته از سنسور‌ها هم در ادامه صحبت خواهیم کرد و شما می‌توانید نمونه‌های خوبی از این نوع سنسور صنعتی را در مقاله درباره‌ی سنسو‌پارت، محصولات و تاریخچه آن، مشاهده کنید.

انواع سنسورهای صنعتی
انواع سنسورهای صنعتی

یکی از اولین مواردی که در قیمت سنسورهای صنعتی تأثیر دارد، نوع آن است. طبیعی است که سنسور‌های مختلف با فرایند‌ها و تکنولوژی‌های مختلف ساخته می‌شوند و قیمت هر‌ یک متفاوت از دیگری است. سنسور‌های غیر تماسی پروسه ساخت دشواری دارند.

سنسورهای خازنی

یکی دیگر از سنسور‌های غیرتماسی، سنسور صنعتی خازنی است. بر‌خلاف محدودیت سنسور‌های القایی که در ادامه درباره‌ی آن صحبت خواهد شد، از سنسور خازنی می‌توان برای انواع اجسام فلزی و غیر‌فلزی استفاده کرد. یکی از کاربرد‌های این سنسور استفاده از آن برای کنترل سطوح در مخازن پر‌شده از مواد مختلف است. البته از آن برای کاربرد‌های متنوع دیگری مانند کنترل وضعیت در برنامه تجهیزات و دستگاه‌ها و آشکار‌سازی انواع مواد استفاده می‌شود.

سنسورهای خازنی سنسوپارت (VISOR از SensoPart) همه در یک محفظه استوانه‌ای مستحکم نصب می‌شوند. نسخه‌های فلاش و غیر هم‌سطح به این معنی است که سر سنسور بدون فلاش یک میدان الکتریکی کروی را مستقیماً از طرفین ساطع می‌کند که امکان اندازه گیری فواصل بسیار بیشتر را در بسته‌بندی‌های مقاوم کوچک فراهم می‌سازد. این سنسورها در مدل‌های مختلف KD/KL 06، KD/KL 08، KD/KL 12، KD/KL 18 و KD/KL 30 ارائه شده‌اند.

سنسورهای تماسی

همان‌طور که از نام این دسته مشخص است می‌توان سنسور‌های تماسی را سنسور‌هایی دانست که با استفاده از تماس با قطعه، اطلاعات ورودی را گرفته و به شکل اطلاعات خروجی به کنترل‌‎کننده ارسال می‌کنند. خود سنسور‌های تماسی را هم می‌توان به سنسور‌های تشخیص تماس و سنسور‌های حس‌کننده نیرو تقسیم کرد.

سنسورهای مقاومتی

با تغییرات متغیر خارجی مقدار مقاومت این نوع از سنسور صنعتی تغییر می‌کند. به‌عنوان‌ مثال از سنسور‌های مقاومتی می‌توان به سنسور‌های دما مقاومتی اشاره کرد. این سنسور‌ها با نام RTD نیز شناخته می‌شوند. سنسور‌های دما مقاومتی با استفاده از تغییر مقاومت سیم‌پیچ سنسور با تغییر دما، اندازه‌گیری دما را انجام می‌دهند.

سنسورهای مقاومتی
سنسور مقاومتی

سنسور صنعتی مقاومتی در انواع مختلفی ارائه می‌شود و با‌ توجه‌ به شرایط محیطی که قرار است از آن استفاده شود، می‌توان سنسور مناسبی را تهیه کرد.

سنسورهای حرارتی

در فرایندی که قرار است دما اندازه‌گیری، ثبت و نمایش داده شود، تفاوت‌های بسیاری با یک سیستم ساده اندازه‌گیری حرارت داریم. شما می‌توانید با یک دماسنج جیوه‌ای به‌سادگی دما را اندازه بگیرید؛ اما برای ثبت و کنترل دمای محیط به سنسور صنعتی حرارتی نیاز دارید. سنسور‌های حرارتی در هر دو نوع تماسی و غیرتماسی از انواع سنسور صنعتی موجود هستند.

سنسورهای حرارتی
سنسور حرارتی

سنسور صنعتی تماسی حرارتی با تماس با قطعه مورد‌ نظر دمای خود را اندازه گرفته و انتقال می‌دهد. سنسور‌های غیرتماسی از نوع حرارتی هم با استفاده از توان حرارتی مادون‌ قرمز یا نوری که از جسم یا سطح آن متصاعد می‌شود، مقادیری را به‌عنوان خروجی ارسال می‌کنند.

سنسورهای جریانی

سنسور صنعتی جریانی همان‌طور که از نام آن مشخص است، با تغییر جریان وضعیت را به‌عنوان خروجی به دستگاه‌های کنترل و ثبت ارسال می‌کند. پس سنسور صنعتی جریان، تغییر در محیط یا همان اطلاعات لازم را به تغییر جریان تبدیل کرده و ارسال می‌کند.

سنسور جریانی
سنسور جریانی

سنسورهای ولتاژی

در سنسور صنعتی ولتاژی با تغییر پارامتر محیطی، ولتاژهای مختلفی ساخته می‌شود. با‌توجه‌ به این ولتاژ تولیدی سیگنال خاصی به دستگاه‌های کنترل‌کننده ارسال می‌شود و با استفاده از آن می‌توان برای ثبت و مشاهده‌ی اطلاعات اقدام کرد. تنها نماینده رسمی فروش محصولات شرکت سنسو‌پارت در ایران مجموعه نوین ایلیا صنعت است که با مشاوره از آن راهنمای خوبی برای اتوماتیک کردن خط تولید خود دریافت خواهید کرد. حجم کم، نصب آسان و حساسیت بالا از مزایای سنسور صنعتی ولتاژی می‌باشد.

سنسور ولتاژی
سنسور ولتاژی

سنسورهای نوری و لیزری

از سنسور نوری برای تشخیص انواع قطعه‌های با جنس‌های مختلف فلزی یا غیر‌فلزی استفاده می‌شود. این نوع از سنسور صنعتی با LEDهای نیمه‌هادی عمل می‌کنند. سنسور نوری و لیزری با سیستم داده‌های قطار پالسی خود، نور ارسالی از سنسور و نور محیط را نیز از هم تفکیک می‌کند.

سنسورهای نوری و لیزری
سنسورهای نوری و لیزری

از سنسور‌های نوری و لیزری برای شمارش، کنترل حرکت، کنترل سطوح و شمارش در خط تولید استفاده می‌شود. سنسور‌های سنسو‌پارت در این دسته به سنسور‌های فاصله، رنگ و کنتراست و سنسور‌های فوتو‌‌الکتریک تقسیم می‌شوند. به‌عنوان‌ مثال می‌توان سری‌های زیر را نیز از این دسته نام برد:

 • F 10 sub-miniature sensors
 • F 25 miniature sensors
 • Fiber-optic sensors
 • Fork sensors and optical windows

سنسورهای نوری (اپتیکال) سنسوپارت دارای ویژگی‌های تعیین‌کننده برای تشخیص مطمئن اجسام کوچک از جمله وضوح شبکه پرتو و پاسخ زمانی آن هستند. وضوح سنسورهای نوری VISOR از SensoPart، تشخیص مطمئن قطعات کوچک به اندازه 0.8 میلی متر را تضمین می‌کند. به لطف ارزیابی سیگنال دینامیکی می‌توان قطعات مختلف را شناسایی کرد، به عنوان مثال از طریق لوله‌های شفاف طول قابل تنظیم سیگنال خروجی (از 10 تا 300 میلی ثانیه) حداکثر درجه سازگاری را با PLC امکان‌پذیر می‌کند. سنسورهای نوری VISOR در سری‌ها و خانواده‌های مختلف از جمله F-10، F-25، F-55، F-85 و … ارائه شده‌اند.

سنسورهای القایی

سنسور صنعتی القایی یکی از انواع سنسور صنعتی است که کاربرد زیادی در صنعت دارد. این سنسور، غیر تماسی است و برای استفاده آن را در مقابل فلزات قرار می‌دهند تا اطلاعات لازم را دریافت کند. از‌ جمله کاربرد‌های این نوع سنسور می‌توان به مواردی مانند جدا‌سازی، آشکار‌سازی و اندازه‌گیری اشاره کرد. تنها نکته‌ای که باید در استفاده از سنسور مقاومتی دانست این است که از آن برای قطعات غیر‌فلزی مانند پلاستیک یا کاغذ نمی‌توان استفاده کرد. از سنسور‌های القایی سنسو‌پارت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • IT 12-4B-PS-K3
 • IT 40 BD-ACSL4
 • IS 588-02-X
 • IT 10-4N-PS-K3
 • IS 58-44-S
 • IS 518-04-S
 • IT 12 BM-PSL4

سنسوپارت (VISOR از SensoPart) طیف گسترده‌ای از سنسورهای القایی مختلف را ارائه می‌دهد که در 4 خانواده IT، IS، IMT و IDT در بازار عرضه شده‌اند. علاوه بر سنسورهای استاندارد، می‌توان سنسورهای القایی با فاصله سوئیچینگ 3 برابری پیدا کنیم. این فاصله سوئیچینگ افزایش یافته و امکان دسترسی قابل توجهی و بیشتری را در کاربردهای صنعتی سخت فراهم می‌کند.

سنسور القایی
سنسور القایی

سنسورهای شیمیایی

اگر بخواهیم ساده درباره این نوع از سنسورهای صنعتی صحبت کنیم باید بگوییم که سنسور شیمیایی غلظت ذرات یعنی اتم‌ها، مولکول‌ها یا یون‌ها را با علائم الکتریکی ثبت و ارسال می‌کند. سنسور‌های شیمیایی به دسته‌های الکتریکی، نوری، گرمایی و جرمی تقسیم می‌شوند.

سنسورهای شیمیایی
سنسور شیمیایی

سنسور اولتراسونیک

تمام سنسورهای اولتراسونیک سنسوپارت (VISOR از SensoPart) از سری‌های U12، U18 و U30 سنسورهای استوانه‌ای با محفظه فلزی مقاوم هستند و محدوده کاری آنها تا 6 متر قابل دستیابی است. با سری مینیاتوری U20 به محدوده اسکن تا 700 میلی‌متر می‌رسیم. برنامه‌ریزی همه این سنسورها از طریق امکانات آموزشی بسیار آسان است.

سنسورهای صنعتی سنسوپارت (VISOR)


سنسوپارت (SensoPart) یکی از تولید‌کنندگان پیشرو در زمینه سنسورهای فوتوالکتریک، سنسورهای بینایی ماشین و پردازش تصویر برای اتوماسیون کارخانه‌ها است. همچنین سنسورهای القایی، مافوق صوت (آلتراسوند)، نوری (اپتیکال) و خازنی ارائه شده توسط این برند، طیف گسترده‌ای از قابلیت‌های اتوماسیون صنعتی را پوشش می‌دهند.

سنسورهای صنعتی سنسوپارت از جمله سنسورهای VISOR، امروزه در کاربردها و بخش‌های بی‌شماری از ساخت و ساز خودرو و مهندسی مکانیک گرفته تا تولید تجهیزات الکترونیکی و صنعتی با به کارگیری انرژی خورشیدی و همچنین در صنعت غذا و داروسازی، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

در حال حاضر می‌توان برای کاربردهای پیچیده‌تر (تشخیص ضایعات)، با استفاده‌ی آسان از یک سنسور بینایی ماشین و بدون نیاز به رایانه‌ی شخصی در حین کار استفاده کرد. خانواده سنسورهای بینایی VISOR برای تشخیص، بازرسی، شناسایی و اندازه‌گیری فاصله یا تشخیص رنگ، محصول متناسب با هر کاربرد را ارائه می‌دهند. پایه و اساس این سنسورها یک دوربین هوشمند قدرتمند در یک محفظه سنسور فشرده و با وزن سبک بوده که می‌توانند عملکرد بی‌نظیری تحت شرایط گوناگون داشته باشند.

سنسورهای مغناطیسی

سنسور صنعتی مغناطیسی در مجاورت میدان مغناطیسی عمل می‌کند. اگر قطعه‌ای که خاصیت آهنربایی دارد در مقابل این نوع از سنسور صنعتی قرار گیرد، کنتاکت سنسور عمل خواهد کرد. از این سنسور برای اندازه‌گیری سرعت و تشخیص موقعیت استفاده می‌شود.

سنسورهای مغناطیسی
سنسور مغناطیسی

سوالات متداول


استفاده از انواع سنسورهای صنعتی چه مزیتی دارد؟

سنسورهای صنعتی جزئی حیاتی در اتوماسیون صنعتی هستند و تولید محصولات را با‌هوش‌تر و اتوماتیک می‌کنند.

چند نوع سنسور صنعتی وجود دارد؟

 • تماسی
 • خازنی
 • حرارتی
 • مقاومتی
 • ولتاژی
 • جریانی
 • نوری و لیزری
 • شیمیایی
 • مغناطیسی
 • القایی

سنسورهای صنعتی چه کاربردی دارند؟

انواع مختلف این سنسور دارای کاربردهای گسترده‌ای هستند که می‌توان به کاربرد آنها در صنایعی همچون خودروسازی، رباتیک، بسته‌بندی، آزمایشگاهی، داروسازی و … اشاره نمود.

برند سنسوپارت چه نوع سنسورهای صنعتی را تولید می‌کند؟

این برند در زمینه‌ی تولید سنسورهای فوتوالکتریک، القایی، مافوق صوت (آلتراسوند)، نوری (اپتیکال) و خازنی بسیار فعال می‌باشد. سنسورهای VISOR این برند دارای کاربردهای گسترده‌ای در صنایعی همچون خودروسازی و داروسازی است.

سنسوپارتهای موجود در نوین ایلیا


در صورتی که نیاز به سنسور صنعتی خاص و یا مشاوره دارید با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید

sensopart ultrasonic sensors image

sensopart ultrasonic sensors

sensopart inductive sensors image

sensopart inductive sensors